| Elena_8037 a întrebat:

Cum v-ati simtit cand ati facut-o prima oara?
Va durut?
Va curs sange?
[ Doar fetele ]

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| enverhoxha a răspuns:

E plăcut, curat şi poetic.

| ralu_1668 a răspuns:

De durut doare dar nu e neaparat sa iti curga sange, unele femei au himenul elastic si nu le curg sange nu te speria doare la inceput si cateva zile dupa, dupa aia o sa iti placa asa de mult...laughing

| Roxyuy a răspuns:

Doare si curge sange dar nu mult.

| lexx_8353 a răspuns:

Enverhoxha nu vorbi prostii,lasa fata sa afle adevarul, cand o faci pentru prima data iti curge putin sange dar nu te speria asta e normal si ai o senzatie de arsura, nu va fi foarte dureros.este bine sa faci asta la o varsta cat mai inaintata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictisita, m'a plictisit laughing, da asta e! Era plictiseala.
Prima data cu al doilea partener a fost gen wow love struck. Am ajuns la orgasm foarte repede, tremuram toata, eram foarte fericita si ma cuprinse o moleseala din care nu imi doream sa mai ies.
Nu m-a durut pentru ca eram suficient de excitata, nu mi-a curs sange pentru ca imi rupsem himenul cu un ob nepotrivit.