| Siilvannaa a întrebat:

Hei TPU :-s m`am zgariat cu un betigas de urechi in urechea stanga, nu ma doare mi-a curs putin sange, pot patii ceva? mentionez ca nu mai curge sange.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Siilvannaa explică:

Vorbesc serios raised eyebrows.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Nu cred...Totusi ar trebui sa vizitezi un medic...Nu se stie ce poti pati dintr-o banalitate. Sper sa-ti reviiwinking

| krusedsasuke a răspuns:

Nu patesti nimic, doar o sa surzesti.