| IanSomerhalder a întrebat:

vreau sa slabesc! si nu stiu in perioada asta de iarna(de maine)ce alimente pot consuma? si vreau o lista cu ce alimente sa cumpar ca sa pot manca cand sunt la dieta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Iarna ar trebui să mănânci mai consistent ca să nu-ți fie frig

| ell3ny a răspuns:

Buna,...cati ani ai cate kg vrei sa slabesti in cat timp, ce probleme de sanatate mai ai...sunt foarte importante toate aceste lucruri. daca vrei vb in privat de toate asteabig grin

| IanSomerhalder explică (pentru ell3ny):

Ok da-m id-ul tau!

| ell3ny a răspuns (pentru IanSomerhalder):

Ell3ny_2005 este id-ul meu big grin

| zeitacriss22 a răspuns:

Ai putea arde grasimile. uite cum:Ingrediente-cativa ananasi:Ananasul are un continut ridicat de vitamina C, iar acesteia i se adauga o substanta speciala pe care o intalnesti numai in ananas este vorba de bromelina.Ea te ajuta sa "topesti" celulita sau altegrasimi din organism. Daca vrei sa afli mai multe cumpara revista Bravo Girl cu nr.24.noroc

| georgii26y a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti ca esti la dieta. ci doar la faptul ca vrei sa ai un stil de viata sanatos. poti sa mananci din toate dar cate putin.happy