| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

A tinut cineva diate Montignac? A dat rezultate? Stiti creo alta dieta mai buna?happy
Vreau sa slabesc vreo 10 kg si sunt hotarata ca de maine sa incep o dieta. dar nu stiu carelaughing

1 răspuns:
| Bessame a răspuns:

Renunta la painea alba! manaca cea neagra 2 felii pe zi! renunta la dulciuri manaca mere cand ai pofta de dulciuri! mananca multe supee de legume! Fa sport in casa pe,, muzicaca de 3 ori pe saptamna 15 min! bea un pahar de apa inainte de orice mancaree si dupa!