| 6000404 a întrebat:

Hei, trebuie sa merg la analize de coprocultura iar eu nu "ies afara" asa când vreau eu. As putea recolta proba de exemplu azi ziua și sa o duc mâine dimineață la laborator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic daca e inchis ermetic doar daca ramanea la aer liber puteai sa zici ca isi poerde calitatea

| Alyra a răspuns:

Atâta timp cât ajunge proba ta la laborator în mai puțin de 24 de ore de la recoltare, da.

| Werrich a răspuns:

Nu, proba se va modifica pana maine dimineata. Ia laxative si vei putea sa "iesi afara".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar ia un dictionar ca nu inteleg ce vrei sa spui. Pai rahatul ala nu se contamineaza pana-l duci tu la laborator? Nu va iesi relevant si te vor pune sa o faci iar...