| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei tuturor.Am o intrebare, am început să iau vitamine Vitamax q10.O sa ma îngraș? Tin sa mentionez ca nu vreau sa iau in greutate

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vitaminele NU ingrasa, doar intaresc sistemul imunitar!
Mancarea este singura care ingrasa!

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Reformuleaza, ca nu are niciun sens.
Ne-ai intrebat daca ai inceput sa iei vitamine. De unde sa stim?

| AndreeaCristina1992 explică (pentru Plato):

Eu zic sa te uiti mai bine la semnele de punctuație si recitește, apoi trage concluzia.

| Plato a răspuns (pentru AndreeaCristina1992):

Le lasa spatiu dupa semne, draga mea.

| AndreeaCristina1992 explică (pentru Plato):

Se* lasa