| Ionut025 a întrebat:

Salutare!
Deci am 19 ani 1.82 si 67 de kg as vreaa sa ma ingras 6-7 kg tin sa mentionez ca am incercat sa mananc de 4-5 ori pe zi am luat si vitamine vitamax dar in zadar n-am pus nici-un kg in plus va rog frumos sa ma ajutati cu cv, orice ar putea sa ma ajute sa iau 6-7 kg in plus. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Spirulina dupa fiecare masa, la mine a functionat

| Elvina a răspuns:

Asa e constructia ta fizica, nu prea ai ce sa faci. Mergi la sala. Bafta!

| ssboy a răspuns:

Du te la sala si intreab dac au personal trainer si iti da el dieta workout