| Florentina9210 a întrebat:

Hei. Voua vi s-a intamplat sa va doara doar o parte din cap?

M-am trezit cu o durere destul de intensificata in zona tamplei.

Am luat analgezice si mare lucru nu mi-au facut. Voi ce luati cand patiti asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
21 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe mine azi dimineata pe la 5 m-a apucat o durere in zona cerebelului. Chiar foarte tare. Nu stiu de ce. Dar m-am pus in pat relaxat si a trecut.
Tu ai putea sa iei Nurofen. Ca in reclama big grin

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Am luat Bobo. sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Si nu trece? Pai nu mai sta pe TPU zau asa...

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Am intrat sa pun intrebarea. Voi merge in patut.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Te cert acum laughing
Asa sa faci. Ar merge si un somn big grin

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

''Pai nu mai sta pe TPU zau asa'' ma certi de parca ai fi fratele meu. big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

O spun ca prietenbatting eyelashes

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Uite ca mai dau si de baieti ca lumea.batting eyelashes

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Numai pentru tine laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Apropo, ti-am vazut mesajul, te superi daca iti raspund mai tarziu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu e nici o problema. Punete odata in pat ca nu mai trece durerea asa laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Ok. Love you! :3

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

:3 ma inrosesc :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

laughing Te prosteste pana te gaseste! Stai calma ca toti au un singur gand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mananci ceva! De obicei infometarea e principala durere de cap. Ai sa vezi ca dupa ce mananci ceva iti va trece senzatia de tample care zvacnesc.

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Am mancat de dimineata, am luat o pastila si tot nu mi-a trecut.

| Clubăreală a răspuns:

Se poate sa fie de la ochi, daca stai foarte mult pe laptop/pc. cine stie. Odihneste-te.

| Florentina9210 explică (pentru Clubăreală):

Se poate, ieri am stat cu geamul deschis si cred ca m-o fi tras curentul.

| Clubăreală a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai vezi. daca te uiti dupa baiti pe geam. Ntz, ntz, ntz

| Florentina9210 explică (pentru Clubăreală):

Cred ca ai gresit persoana. happy

| Ella_Dany_E._1998 a răspuns:

Eu atunci când ma doare capul iau o jumatate de agocalmin si o jumatate de aspirina (daca nu ai poți lua norofen sau alta pastila ).