| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heii TPU! Am o intrebare... Vreau sa slabesc urgent intr-o saptamana vreo 5-6 kg. Vreau sa incerc dieta disociata, cu 5-6 kg pe saptamana. A incercat-o cineva? Vreau sa stiu daca a dar rezultate asa cum se spune. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Nu sunt sigura daca cu o dieta disociata poti slabi atat de mult intr-o saptamana...Incearca daca vrei, fa mult sport, iar daca nu incearca alte diete! Sunt foarte multe.

| AliinaSomerhalder explică (pentru Classy):

Stiu ca sunt multe, dar vreau sa o incerc pe asta pentru ca zice ca se slabeste 5-6 kg intr-o saptamana, exact ce vreau eu. Si daca tin si dieta asta si fac si mult sport cred ca o sa dea rezultate. Daca o sa dea va anunt si pe voi happy

| varcolaccc a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa dai asa mut jos cu aceasta dieta, Doar cu Ducan merge sa dai atât jos. Oricum pentru cei care slabiti 5 kg fara sa faceți sport le puneti imediat la locwinking

| AliinaSomerhalder explică (pentru varcolaccc):

Fac si sport. In fiecare dimineata si seara cate 30 de min si beau si 2 litri de apa pe zi... Cred ca as reusi sa slabesc 5 kg cu dieta si cu sportu...

| IulianVentura a răspuns:

AliinaSomerhalder din cate aud la la multi, unii spun ca functioneaza, dar cel mai bine e sa incerci pe propria ta piele stii cum se zice, eu ti-as recomanda sa faci miscare minim 30 min pe zi, este cel mai sanatos, si face bine si la inima, depinde de tine

| AliinaSomerhalder explică (pentru IulianVentura):

Fac sport happy In fiecare dimineata si seara happy Seara de obicei ies la alergat vrei 20 de minute si cand intru in casa mai fac niste exercitii... Beau 2 l de apa pe zi, deci cred ca ar trebui sa functioneze happy