| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii TPU!
Cum as putea scapa de frica de intuneric?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fă ceea ce ți-e frică să faci.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ramai in intuneric si ochii tai se vor obisnui si vei vedea ca nu e nimic acolo. Frica asta trcee cu anii oricum. Cu cat cresti si te maturizezi cu atat constientiezi anumite lucruri cum ca intunericul nu-ti poate face rau.

| RAY a răspuns:

Prin a gasi cauza si a infrunta intunericul desigur