| Alli23 a întrebat:

Heii TPU. sunt disperata. Am trecut printr-o perioada grea si stresanta, si mi-am smuls o gramada de par din cap :-( si am niste goluri vizibile :-( pana la sfarsitul lui octombrie imi vor incepe sa creasca la loc fire noi? Si pana anul viitor voi putea avea parul toate firele de vreo 12 cm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FunditzaWwW a răspuns:

Mdah...parul creste deci da intr-un an e la loc ...search on google produse de par din câte stiu uleiul de ricin e bun pentru creșterea parului si ca sa nu iti mai smulgi podoaba capilară pune-ți un rahat in cap si garantat nu mai pui mainile in cap...

4 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Foloseste ulei de racin la radacina firelor de par

| Felys a răspuns:

Controleaza-te,cine te pune sa te comporti ca o nebuna, crezi ca esti singura care are probleme, ce ar fi sa procedam toti asa sau sa mai dam si cu capul de pereti eventual, baga-ti mintile in cap si incearca sa iti gestionezi problemele intr-un mod constructiv nu distructiv

| Violetta69 a răspuns:

Cauta pe internet masti de par, foloseste-le, cauta tratamente pentru par pentru a le folosi.
Mananca sanatos si fa miscare.
http://www.femeia.ro/......e-2145373/

| Eduard196 a răspuns:

Ia spirulina. asta iti creste parul repede