| iasminhappypills a întrebat:

Hello! Mi-a aparut un fel de cos pe pleoapa inferioara. Inca nu am fost la doctor, dar vreau sa zic ca tot la acelasi ochi am avut un chist pe pleoapa de sus si am fost nevoita sa fac o operatie. Stiti ce as putea face sa-mi treaca inainte sa ma duc la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| just0stefana a răspuns:

Pai eu stiam c atunci cand iti apare un cos p pleoape inseamna c ai colesterolul marit...nu stiu daca zici c ai avut si un chist poate ca ar fi dintr-o alta cauza... dar eu asa stiam!

o zi buna!happy sper sa scapi cat mai curand de el! happy peace sign