| anonim_4396 a întrebat:

Hey! De la infecția urinară ii obligatoriu sa te usture acolo sau te poate durea burta fara usturimi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă Alma! Mergi la doctor el stie nu noi, tu ce varsta ai? Sănătate multă.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

15 are man, pune aceleasi intrebari. e ipohondra, nu are cum sa aiba atatea boli.in loc sa isi copilareasca copilaria ea se plange de tati bolile ori are si ea TOC ca alin si ala aceleasi intrebari le pune la nesfarsit. eu as fi curios daca e vreun om 100% sanatos pe lumea asta. pune inttebari repetitive da nu se duce la doctor ori are amnezie ceva pune intrebari le uita dupa pune din nou nu stiu dumnezeu sa aiba grija de aceasta fata si mila.