| Emanuela_Melinte_1992 a întrebat:

Hey! De un an am o problema la o masea.La cateva luni ma doare foarte tare si trece doar cu antibiotic.Am fost la dentist, dar mi-a spus ca nu are ce sa imi faca si ca atunci cand ma doare sa iau antiinflamatoare.Care ar putea fi cauza? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alessia5158 a răspuns:

Asupra cauzei sau cauzelor, ar fi trebuit sa te lamureasca dentistul la care ai fost! --- daca n-a fost in stare sa o identifice, du-te la altul!