| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Dinții foarte strâmbi pot deforma aspectul unei fete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, dintii foarte strambi afecteaza zambetul oricui, nu doar al unei fete.
Vezi ca s-au inventat coroanele si sistemele de intreptat dintii, stomatologul ti-ar putea arata si explica cateva din ele (daca esti una din cele care au nevoie de asa ceva).

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da.

| Apokales a răspuns:

Depinde cat de strami sunt, dar cred ca mai rau ar fi daca-s cariati. Aspectul neingrijit imi pare mai urat decat cel dat de asimetrie.

| Apokales a răspuns:

Care din ele fețe sau fete?

| wildthing a răspuns:

Cu siguranta

| Nume6 a răspuns:

Fata mea, asta se rezolvă în ziua de azi! Cu creierul e mai greu sau chiar imposibil! laughing)