| PisiGirly a întrebat:

Hey spune-ti-mi va rog o serie de exercitii (link) cu care sa dau jos burta foarte repede pana la sfarsitul lui martie. de pe youtube, gen abdomen plat, apoi unele pentru tigh gap. In principal primele, mersi! (fara dieata sau asa ceva)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anon1m009 a răspuns:

Uite aici un link:http://youtu.be/jyQXQbFH3P0 sper sa te ajute

2 răspunsuri:
| Dope6969 a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=RqvZSbxrNDk poftim sper ca ti.am fost de ajutor

| drdeea a răspuns:

Buna! Si eu am trecut prin asta dar acum sunt OK... Uite sfatul meu fã exercitii Cardio astea te vor ajuta sã dai burta jos sã ai un abdomen OK... încearcã dupã fiecare exercitii sã faci niste abdomene!