| anonim_4396 a întrebat:

HEY TPU! Acum vreo câteva minute, dupa ce am mâncat un iaurt, a început sa ma usture stomacul ingrozitor si ma doare capul. Ce ar putea fi? (Nu ma duc la doctor ca n-am ce face la ora asta)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pizzahut a răspuns:

Poate era expirat sau l-ai combinat cu ceva necorespunzator. Este posibil sa ai si o alergie de care sa nu fi stiut sau sa nu priasca organismului.