| viki16 a întrebat:

am auzit ca daca faci sex iti cresc sani foarte mari de ce e adevarat dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit și eu.
Cu siguranță este un mit dezvoltat de băieții care nu știu cum să își convingă iubitele să facă sex cu ele.
Singurele modificări sunt la vagin și anume dispariția himenului.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e adevarat, e o chestie cu care baietii rai pacalesc fetite foarte prostute.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine a râs măi fată, de tine?
Este o minciună, sânii nu cresc pe fond de sex!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintint in halul asta pentru ca nu e adevarat

| Azµre a răspuns:

E un mit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E doar o prostie foarte mare!
Da, creste prostia mare in capul oamenilor.
Te pup!

| τττ a răspuns:

Bună.
Nu,cine te-a mințit?
Pa, pa.

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Nici chiar asalaughing se produc mici dezvoltari ale organismului...sunt fete care o fac si tot nu au sani mari...happy