| ParisHilton a întrebat:

Ma doare capul mai exact in spate acolo in crestet (creier mic) cred ca asa se cheama..cand ma reazem asa de perete sau strâng de cap tare. Si ma mai dor si ochii cand apas asa pe ei tare. + gâtul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Keon a răspuns:

Probabil este de la stres sau dacă petreci foarte mult timp la calculator / televizor. Și eu aveam uneori această problemă, însă o plimbare prin parc sau un somn la amiază de 30 de minute te va ajuta, trebuie doar să te relaxezi!

| ParisHilton explică (pentru Keon):

Cam da dar inainte acum nu si da poate fi si de la stres.

2 răspunsuri:
| alexsneks22 a răspuns:

Du-te la un medic, sau farmacie, pentru a-ti prescrie un medicament pentru durerile de cap.Cu astea, nu-s de joaca!
O seara buna!