| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Acum vreo 1 luna am facut dragoste cu prietenul meu si a ejaculat inauntru da nu numai odata ci de mai multe ori, ne gandeam la un bebelus insa credeam ca sunt insarcinata nu mi-am facut un test de sarcina deoarece simteam ceva schimbat la mine si eram 95% convinsa ca sunt insarcinata. Menstruatia trebuia sa imi vina la 1 martie dar nu a venit pana in 4 martie dar am avut vreo 2 zile dureri groaznice crampe puternice (nu mai avusem asa pana acum) nu stiu ce s-a intamplat. e posibil sa fi fost insarcinata si sa fi pierdut sarcina (scurgerile de sange nu erau la inceput asa obisnuite erau asa mai vascoase si chiar si cheaguri de sange). sau ce problema ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fi pierdut o sarcina (desi pare putin probabil) sau sa ai o dereglare hormonala. Trebuie sa te vada cat mai repede ginecologul pe care l-ai consultat inainte de a te hotari sa ramai insarcinata si care ti-a dat avizul de a ramane insarcinata.

3 răspunsuri:
| Raul1510 a răspuns:

Comunitatea asta e plina de copii fustrati, credeti ca veti gasi aici raspunsul? ma indoiesc.
Mergeti amandoua la ginecolog.

| Iulia29 a răspuns (pentru Raul1510):

Nu e vorba de raspuns. e vorba doar despre pareri. nu astept raspunsul de aici la unele probleme de natura medicala pentru ca sunt probleme serioase, sa ceri o parere sau ceva. nu cred ca este gresit sau sa cunosti alte persoane care.au poate chiar aceeasi problema. Multumesc oricum pentru raspuns!

| dedeexde a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta de vreo 3 ori asa ca vreau sa stiu si eu raspunsul