| mvcxzghjjhgfdsjhgf a întrebat:

ati incercat sa mincati creta? ati avut febra? eu vreau sa incerc dar nu stiu ce sa fac
sau stiti alte metode ca sa ma simt rau dar rau incit sa nu pot sa lucrez
Am mare nevoie de ajutorul vostru

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Voi va dati seama ca raspunsurile voastre il incurajeaza sa nu faca ceea ce e corect? Glumiti dar baiatul acesta potate sa faca ceea ce ia-ti spus voi, baaa nu ii asculta pa astia, daca e o provocare sa nu o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa-ti faci rau singur? Nu destul o fac altii pentru tine?

| alex15ccc a răspuns:

In niciun caz nu manca creta, are un gust oribil si nu are niciun efect(am facut asta in copilarie). Daca vrei sa te simti rau intentionat incerca niste mancare sticata sau ia o supradoza de pastile (Ai grja ca la prospect sa scrie in caz de supradozaj sa scrie ameteli sau somnolenta) sau tine-ti respiratia ca sa te inrosesti. Sunt multe alte variante, alegiti-o pe care o vrei.
Ai grija sa nu exagerezi.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alex15ccc):

Tu esti constient? stii ca poti fi acuzat si condamnat 5-25 de ani, in functie de ce se intampla cu acela pe care l-ai indrumat-incurajat la asemenea practici?

| alex15ccc a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu am cum sa fiu condamnat, sunt minor

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alex15ccc):

Deja ai un dosar! atitudinea, actiunile si comportamentul iti vor fi analizate in urmatorii 5-20 ani. sad ghinionul tau si al altora ca tine

| P4rAd0x a răspuns (pentru alex15ccc):

Supradoza de medicamente poate sa duca, intr-un final, la moarte, si nu cred ca vreti sa treceti prin ce se intampla dupa ce luati supradoza. Nu vorbesc despre moarte, ci despre ceea ce ti se intampla inainte sa mori. Iar „ameteala" si „somnolenta" duc apoi la alte simptome, ca si pierderea cunostintei, urmand apoi sa ai impresia ca adormi, doar ca nu iti dai seama ca urmeaza sa nu te mai trezesti.

| Canndii a răspuns:

Mănâncă ceva dulce expirat happy. Vei face toxinfecție și e mai credibila.

Ai multe variante. Păcat ca acum nu prea îmi aduc aminte...
Toxinfecția e cea mai buna după părerea mea rolling on the floor)
Bafta.
NU ÎMI ASUM NIMIC DACĂ VEI MURI, EU DOAR ȚI-AM RĂSPUNS LA ÎNTREBARE!
rolling on the floor

| Voinea_Alin_1972 a răspuns:

Iti recomand sa nu faci asta. Daca e o provocare primita de la cineva, pune-l/o sa manance el/ea si o vezi efectul atunciwinking. Per total nu iti recomand, sincer!