| deadman a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie niste retete de shake-uri cu fructe, ventual sa contina ceva mai multe proteine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteine se gasesc in carne, lapte, branza, oua, soia. In fructe e o cantitate nesemnificativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui fructe de care vrei tu, eventual le speli inainte de utilizare, invarti cam cat crezi tu ca e bine omogenizat, poti adauga frisca daca vrei, si se serveste la temperatura camerei, lasi si vasele asa ca o sa le spele mama!