| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am niste simptome cam ciudate: mi-e greata de la mare parte din mancaruri, dimineata ma trezesc cu multa saliva in gura (care are de obicei o culoare galbuie sau galben mai inchis), ragai mai des (mai ales dupa ce mananc) si uneori cand fac asta simt o mica arsura in piept, cand ma apas pe stomac simt asa ca o usoara durere (nu mereu). Aveti idee ce poate fi? Am fost si la doctori, am facut analize, ecografii si alte teste, dar tot nu am aflat. Ma gandesc ca am gastrita sau altceva la stomac, dar nu imi dau seama ce ar putea fi. Am baut ceai de pelin, Bitter Suedez, dar mi-a facut putin mai bine doar pe moment. O sa ma mai duc la un doctor care e gastro-interolog, dar pana atunci as vrea niste pareri ce ar putea fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Antihristul a răspuns:

Poate ai gastrita, iti miroase gura? happy

| anonim_4396 explică (pentru Antihristul):

Dimineata cand am saliva aia, cam da. In rest nu, sau cel putin nu am bagat de seama.