| Bianca777 a întrebat:

De ieri am observat ca am un fel de mică umflatura sub barbie.La început a durut putin, dar acum nu ma mai doare si alte simptome nu am, dar am un herpes la colțul stâng al gurii si sunt putin răcită.
Sincer mi-e putin frică, mama vrea sa ma duc la doctor mâine sau poimâine
Oare ce poate fi?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Unflatura este ca un cos mai mare? sa nu fie furunc.
Oricum ar fi bine sa mergi la medic