| Tomescu_Emanuel_1980 a întrebat:

Hey TPU.Eu am 1m 35 inaltime 36 kg si sunt clasa a 7.Mama si tata au amundoi 1.70.Si o bunica are 1.50.Am facut si basket dar nimic.Va rog mult de tot sa imi dati si mie niste sfaturi cum sa cresc mai repede sau siteuri.Dau FUNDA SI VOT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cu genele alea crezi că vei creşte?! laughing

| Tomescu_Emanuel_1980 explică (pentru Gizăz):

Ba stii ca esti prost?

| Tomescu_Emanuel_1980 explică:

Esti prost.

| DaViD74 a răspuns:

Depinde cat timp ai facut baschet. Eu fac baschet de 5 ani si m-am inaltat cam cu 20 cm. Si inca un lucru care m-a ajutat sunt granulele de polen. Luam 1 lingurta pe zi. In ce priveste baschetul fac in jur de 4antrenamente a cate 2h fiecare/ saptamana.
Sper sa te ajute.