| anonimbuc21 a întrebat:

dati-mi va rog niste sfaturi pentru a creste in inaltime(eu am 14 ani si numai 1, 47 mama mea are 1/57 si tata are 1.73 plus ca am observat ca mai mult semen cu tata plusca sunt si la clasa sportiva va rog dati-mi niste sfaturi. va rog fara basket, volei si etc fara jigniri va rog daca se poate laughing) funda!

Răspuns Câştigător
| AlexandrulS a răspuns:

Stai atarnat de bara 10 min pe zi si in cateva luni adaugi cativa centimetri buni la inaltime. Nu este gluma chiar functioneaza. Intereseaza-te mai mult de metoda asta pe net. Dar am inteles ca o sa ai niste dureri de incheieturi de o sa iti vina cheful instat de basket si volie happy

5 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Legi niste cai de ambele maini si picioare, si-i pui sa traga.

| MistretulPufos a răspuns:

Inotul este foarte bun, pentru ca iti folosesti toti muschii corpului, cred ca ar ajuta intr-un fel, sa dormi mult, si sa mananci mult si sanatos, si inca ceva, fratele meu mai mare are aproape 1.80, si parintii nostri sunt foarte scunzi, au in jur de 1.60

| Liiidiaaa a răspuns:

Stai agățat de o bară, te ajută.
Nu o să crești un metru, dar măcar te mai înalți puțin.

| anonimbuc21 explică (pentru Liiidiaaa):

Asta in fiecare zi fac laughing

| popecu a răspuns:

Poti lu-a pastile pentru crestere. Dar mai stiu ca dimineata esti mai inalt cu 1, 50 cm