| iiAgaiin a întrebat:

ieri mi-am pus aparat dentar si ma dor ingrozitor dinti...nici nu pot manca.E normal sa ma doara atat de tare? si cat o sa ma doara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| wforweirdo a răspuns:

Da,am avut si eu acum cativa ani buni, si imi amintesc ca si pe mine m-au durut dintii rau de tot. Cred ca dupa cateva zile-o saptamana, durerea va trece.