| anyway18 a întrebat:

simt ceva in nas ca atunci cd esti racit, si cand vreau sa-l suflu nu iese nimic sau daca iese e asa ca o gelatina. ce o fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

3 variante : 1 Muci, 2 secretii nazale, 3 creierii tai.

| zuzualina a răspuns:

Felicitări. Ai descoperit MUCII laughing rolling on the floor
Sau pentru cultura ta (minimală), secretiile nazale. rolling on the floor Odată cu ele, pierzi si cate un neuron( celulă nervoasă), (din creier).

| TizZu15 a răspuns:

Ai nasul infundat, Si acea ''gelatina'' este mucus.

| AnonimulRo a răspuns:

Nu ai mai vazut in viata ta muci?

| anyway18 explică:

Sunteti varza. stiu ce sunt aia "muci". de aceea am si intrebat ca tocmai de aia, nu sunt "muci". dar trebuie sa mai faceti si voi pe desteptii

| ZuZaUatDăFac a răspuns:

Muci happy