| hdgasgasgj a întrebat:

Sufar de hiperhidroza si voiam sa va intreb pe cei care aveti aceeasi problema din experieta care tratament este mai bun? Perspirex Roll-on sau Apaxil Tratament de Zi controlul transpiratiei axiale:

http://www.sanafarm.ro/perspirex-roll-on-p-8102.html sau

http://www.sanafarm.ro/......-7336.html

URGENT va rog vreau sa-mi cumpar. Sper sa ma ajute cu problema mea pentru ca m-am saturat sa ma simt stanjenitor de cel putin 5 ori pe zi:(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexandra555 a răspuns:

Eu folosesc Perspirex de pe www.perspirex.ro si este senzational! Il iubesc si nu as putea trai fara el :)

| hdgasgasgj explică (pentru Alexandra555):

Da,am ajuns si eu la 2 variante: Perspirex sau Odaban.Ai incercat Odaban? E bun de ceva?

| Lulupana1234 a răspuns (pentru Alexandra555):

Este și pentru hiperhidroza palmară?