| Bdtd04 a întrebat:

Hey! voi ce parere aveti despre batoanele fibrobar? se spune ca slabesc. Voi le-ati incercat? Au dat rezultate? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jjøқεr a răspuns:

Ciocolata sau ce naiba o fii slabeste? Nu te infometa, nu fii proasta. Accepta-te cum esti (pun pariu ca nici nu esti grasa dar ai o obsesie ca toate fetele). Nu stiu ce e la moda sa n-ai forme si sa ti se vada coastele. Si treaba asta cu patratelele la baieti laughing Doamnee. se duce lumea pe. pancreas

| BibiBiby a răspuns:

NU, nu au dat niciun rezultat. Mai mult m-am ingrasat. Eu am inceput sa ma infometez si stiu ca asta nu e bine dar asa am slabit si am ajuns de la 39 de kg la 30 in o saptamana fara sa mananc nimic. M-am riscat. Acele batoane sunt create doar pentru a da lumea bani pe ele.