| Sara a întrebat:

Ce parere ai despre batoanele fibrobar? sunt chiar asa cum se zic? ati mancat? cam cat costa bucata?

4 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Mie una imi plachappy. mancam multe cand tineau ai mei regim.sa stii ca sunt destul de gustoase si iti taie pofta de mancare.este in jur de 2 lei, le gasesti in mai toate supermarketurilehappy

| JustMeFlory a răspuns:

Mie una imi plachappy.mancam multe cand tineau ai mei regim.sa stii ca sunt destul de gustoase si iti taie pofta de mancare.este in jur de 2 lei,le gasesti in mai toate supermarketurilehappy

| glamvintage a răspuns:

Delicoase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mancat si sunt destul de bune isi iti cam trece foamea dupa ce la mananci.In supermarket sunt 1.5-2 lei iar in farmacii 1 leu sau mai putin