| Iama a întrebat:

Ce imi puteti spune despre batoanele de slabit "Fibrobar-forte"?

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu sunt atât de spectaculoase la cum se face reclama! La unele persoane dă randamentul scontat, la altele nu.Dar printr-o dietă sănătoasă şi sport sau mişcare se reglează foarte bine greutatea.

| mona a răspuns:

Consumate la micul dejun si cina sunt exceptionale

| gabriella85 a răspuns:

Super bune, eu consum!

| Brotacelul a răspuns:

Eu papam FibrobarR... In cazul in care nu luam micul dejun sau cina, era perfect. E bine de consumat cu moderatie. Cu siguranta daca vei manca numai din asta, nu vei slabi peste noapte. Plus, ca dupa o perioada, cam dai in greata de la el big grin

| EvaneSScence a răspuns:

Astea de la Fibrobar au gust de ciocolata unele si sunt destul de satioase. Este un sortiment cleios, ca niste caramele, dar nu stiu care. Tata a luat o vreme Fibrobar si Fibrobar cu ceai verde. Nu a slabit cine stie ce cu ele.

| jolycris a răspuns:

Sunt foarte bune la gust, dar nu prea ajuta la slabit, oricum ideea este sa inlocuiesti o masa cu un baton...doar asa slabestilaughing) insa este dificil deoarece nu tin deloc de foame.