| oana_7289 a întrebat:

Hey! vreau sa imi dati niste sfaturi sa ma ajutati -urgent- deci, am picioarele cam subtiri, nu stiu cum sa zic...gambele sunt subtiri, si kear si partea de sus(nu stiu cum se numbig grin) as vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa am picioarele mai groase va rog mult ajutati-ma! spuneti-mi daca trebuie sa mananc ceva, sau ce fel de exercitii sa fac(fara sala de fitness, sa fac eu acasa)p. s. dar nu vreau sa afc exercitii si sa am muschii...mari,sau sa se vada urat. vreau doar sa le am mai groasestraight face alte fete la varsta mea(13) au picioarele mai groase.help!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Doodle_8466 a răspuns:

Ingrasate putin, trebuie sa mai pui cateva kilograme pe tine dar sa fii atenta poate pe corpul tau grasimea nu se acumuleaza pe picioare... dar daca rvrei [putini muschis uite aici :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM&feature=related.sper ca te-am ajutat...e eficient exercitiu iti zic din propria experienta:D bafta:P

| placintica a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci in privinta asta. Si eu am tot 13 ani si aceeasi problema.Dar mie imi place asa...Decat ca altele care nu pot slabi. ca sa para mai groase pune`ti un dres cu carouri. E vizibila diferenta ti le face mai groase. Fundica?batting eyelashes