| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Heyy am o problema! Acum aproximativ o luna mi-am scos ultimul canin! A crescut cam 1 cm... ce sa fac sa imi creasca macar pe jumatate pana incep scoala? Sa beau mai mult lapte? Va rogg niste opinii happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 1791997 a răspuns:

Lasa-l sa creasca natural!
daca vrei sa-l cresti fortat risti sa se desfigureze sau sa moara!
asta-i rasa lui!

| fgsdfgdfgdsfgfd explică (pentru 1791997):

Baaai laptele e sanatoss are calciuuu auzi sa creasca natural doar nu o sa trag cu surubelnita de e laughing

| 1791997 a răspuns (pentru fgsdfgdfgdsfgfd):

Stiu asta.am crezuut ca vrei sa-i dai pastile sa screasca mai repede big grin

| fgsdfgdfgdsfgfd explică (pentru 1791997):

Aaa nu sunt atat de proasta laughing