| SunnyFlame a întrebat:

Heyy TPU! ce faceti? mi s. a facut o bubitza pe limba... oare de la ce? plz ajutorrr! cu ce o pot trata? ma doare sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

O sa iti treaca.Nu iti face griji.Stiu ca doare. Poat fi din cauza unui pieptane sau praf sau chiar de la stomac.
Insanatosire grabnica.

| Lov3m3islittle a răspuns:

Doctor cel mai sigur...

| Asteest a răspuns:

Poate ai mancat ceva nespalat/bagat ceva in gura
Nu ai ce-i face, daca persista in timp si/sau se agraveaza du-te la doctorul de familie