| UzzY475 a întrebat:

Heyy TPU. Cum as putea sa slabesc rapid? Nu sunt gras dar am putina burta si nu se mai vad bine patratelele. Ma refer ca acum cu sarbatorile nu prea am mai facut sport si am pus pe mine si acum ma gandesc sa slabesc. As vrea rapid. sugestii? Spuneti-mi si in cat timp slabesc si cat slabesc. Scuzati categoria *.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti spun de acum, sa lasi dietele, ca nu-ti fac bine, sa nu tii nicio dieta!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si miscare zilnic.
Te pup!

2 răspunsuri:
| MembruVip a răspuns:

Salut!, as putea sa iti recomand o dieta bazata pe legume, fructe, orez, carne de pui, salate, etc... F-a sport zilnic (poti face si in casa abdomene, flotari, genoflexiuni, etc.) sau du-te afara la fotbal, basket, cu bicicleta, ce sport iti place sa practici. Incearca sa eviti grasimile, prajelile, bea apa sau sucuri naturale. Sper ca te-am ajutat.

| steffystef a răspuns:

Heii...varmea a slabit foarte mult si bine cu o dieta de o saptamana e un fel de dieta de "detoxifiere" adica iti curata corpul slabesti 5kg pe saptamana daca nu te dai batut si trebuie sa ai o hambitie de fier nu ai voie sa bei decat sucuri de fructe si apa varmea consuma 2 pahare pe zi si se satura e foarte greu intr-adevar dar rezultatul este exceptional. O zi frumoasa in continuare :*