| anonim_4396 a întrebat:

Hi!
Imi puteti da si mie o reteta de slabit, va rog, doresc sa slabesc 7 kg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Exact atat am slabit eu intr-o luna...hee hee

| buzeduulci a răspuns:

In fine. In ciuda comentariilor rautacioase, iti voi zice ce sa facihee hee

NU CUMVA sa iei pastile, ca eu am patit-o!

slabeste " naturel " adica renunta la dulciuri, mancarea grasa, bea multa apa, si fa sala.hee hee

vezi ca am postat o intrebare la fel si eu acum mult timp, si ai sa gasesti raspunsul acolo! big grin

| Cosmin86 a răspuns:

7 kg intr-o saptamana? laughing

| Cosmin86 a răspuns:

Am inteles, dar ai grija, slabit sanatos = 2 sau 3 kg / luna, tu ai slabit cam rapid, risti sa ai probleme cu sistemul imunitar sau cu altele. O fosta colega a facut ulcer slabind 7 kg / luna, dar poate tu ai un organism super-rezistent happy