| anonim_4396 a întrebat:

Hi happy

mi-e frica sa nu ma ingras big grin.adica acum am in jur de 50 de kg si 1.60m

incep sa fac burta si sa mi se puna grasime pe solduri...nu vreaucrying

eu incerc sa nu mai mananc cu toate ca nu am ambitie mai deloc dar toata lumea se ia de mine "NU ESTI GRASAAA! MANANCA!"...si ei nu inteleg ca daca o sa ma ingras nu o sa pot sa mai dau jos.

va rog vreau si eu o idee cu ce as putea sa fac, sa mananc care sa nu necesite o mare ambitie si care sa fie placut. ceva exercitii nu stiu thinking

multumesc mult happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cosminache a răspuns:

Poti manca, dar nu exagerat. Dupa masa poti manca ceva dulce, dar nu mult, bineinteles. Nu bea multe sucuri, apa cel mai mult, si fa exercitii fizice.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practicarea unui sport și o alimentație băgată în legume și fructe proaspete te ajută să rămâi în formă fără să te îngrași.
Pa, pa.

| Aly07 a răspuns:

Sa alergi printr'un parc ar fi cel mai simplu si la indemana exercitziu si este si placut in acelasi timp tongue
Bafta happy

| myutza a răspuns:

Sa nu mai mananci dupa 5-6 seara nimica si sa faci timp de 20 de zile cate o 100 sua 200 de abdomene depinde ucm poti uh s afcai eu asa afc si am mai dat jos din burtica si nu prea mai ma ingras ...bafta :*happytongue