| IamTheQueen a întrebat:

am o problema.De ceva vreme incerc sa ma ingras, si mananc foarte mult.Acum s-a depus foarte multa grasime pe burta, si pe solduri.Cum as putea sa ma ingras pe picioare si sa se aseze cum trebuie pe burta? ofer funda celui care ma poate ajuta cu un sfat. MULTULMESC TPU!

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Este exact cum a spus Tev.
Incearca sa mananci mai mult si mai sanatos.In timpu asta poti face si putina salatongue nu strica.Ai grija! sa nu faci sauna sau alte exercitii prea grele. Faci si tu ceva mai usor cat sa tina corpu in miscare si dezvoltare.

| Mike959 a răspuns:

Nu cred ca poti controla unde sa se depuna, se aseaza pe locurile mai vulnerabile! Bafta

| NevastuicAaA a răspuns:

Trebuia sa mananci, dar in acelasi timp sa faci si sport! Asa daca mananciin exces doar ti se depune grasime pe tine! Si niciodata nu ai sa reusesti sa te ingrasi sau sa slabesti doar intr-o anumita parte a corpului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com