| GheorgheGino a întrebat:

Ieri am avut aproape toata ziua penisul in erectie si decalotat.Astazi am observat sub gland o umflatura destul de mare ca o basica acoperita de vene, am dat astazi si pudra dar nu stiu parca imi este frica.De spus ca penisul nu mai intra la loc si a ramas decalotat, momentan nu am posibilitatea sa ajung la doctorul urolog cu tot virusul asta, este ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si nu inteleg, de ce i-ai dat cu pudră?
Esti doar un troll care vrea atentie.

| GheorgheGino explică (pentru darrio2007):

Da prietene, m-am dus la camera de garda sa trollez..mai mult poti?

| darrio2007 a răspuns (pentru GheorgheGino):

Nu ai spus de ce te-ai dat cu pudra.

| GheorgheGino explică:

Am uitat sa spun ca nu ma doare sau ceva