| tpubv94 a întrebat:

Ieri in jurul ore 16 am mancat niste friptura si imi era pofta si de usturoi.
Dupa cum stiam, ca aveam probleme cu mirosul, Am baut niste lapte inainte in timpul mesei si dupa masa, ca laptele diminueaza mirosul de usturoi.
Apoi cred ca am rontait vreo 10 fire de patrujel fiecare cu cate 5 frunze. Azi dimineata am mancat o lamaie.
Dar tot nu imi trece mirosul. Am 22 de ore de cand am mancat si daca stau 30 de minute in dormitor si intra soramea adoarme de la mirosul din camera =)

Este posibil sa fie vreo boala sau ceva ce am eu?
Ce pot face? Diseara pe la 6 va trebui sa plec :-|

Multumesc anticipat. Vreau raspunsuri serioase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna. e si normal sa se intample asta...eu zic cel mai bine sa consumi oribituri cat mai multe si cu siguranta ti se va duce mirosul

| ClaraB a răspuns:

Vrei sa te pupi cu cineva, de iti faci atatea probleme?
e normal sa mirosi a usturoi.