| vanessa_6993 a întrebat:

Ieri m-am lovit groaznic la picior nu mai pot de durere m-am lovit la glesna cred ca glesna este intoarsa si nu pot calca pe picior ce pot face? nu vreau sa aud de doctor va rog ajutati-ma!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Feeltheflow15 a răspuns:

Pai,am avut si eu ceva de genu si mi-am dat cu diclofenac apoi mi-am pus o banda elastica(se gaseste pe la farmacii)si mi-a trecut intr-o saptamana

1 răspuns:
| AnnaDee a răspuns:

Daca nu vrei sa ai probleme, du-te la doctor. Daca vrei, ei bine, nu mai spun nimic. Nu e de joaca. Este ceva serios si nu se poate trata asa, dupa ureche.
Respect!