| liviu101 a întrebat:

Ieri pe data de 27 mai vinerea m-am ridicat cu bicilceta intr-o roata si am cazut pe spate. Am cazut cum se spune pe romaneste pe noada fundului si nu merg bine si de alcv nu sepune la socoteala. Miercuri am meci e vreo solutie sa imi treaca cat mai repede durerea? un rasp plss dau fundabig grin:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BlueR a răspuns:

Naspa! Incearca sa faci niste exercitii simple.

| SunShine a răspuns:

Da du-te la doctor e periculos. si eu m-am lovit si nu m-am lovit asa tare ca tine si din pacate m-a durut o gramada de timp o sa te doara mult ca de obicei asa doare la noada fundului

| George1176 a răspuns:

laughing Da-l încolo de meci. cînd o sa ramai doamne ferește paralizat tot la meci o sa te gîndești? Cu șira nu te joci, eu zic sa te duci la radiografie.

| liviu101 explică:

Pai m-am ridicat cu bicicleta intr-o roata si am cazut pe spate. Cand am cazut am cazut direct pe noada fundului si ma doare de nu mai pot si as vrea un remediu sa imi treaca repede deoarece miercuri peste 4 zile toate echipa se bazeaza pe mine(e vorba de fotbal ) si trebuie sa fiu intr-o forma cat mai buna si vreau un remediu rapid si bun.

| liviu101 explică:

Deci nu aveti un remediu sa imi treaca?sadsad