| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Ieri am cazut la scoala si ma doare glezna, abia mai pot sa merg. Cam ce pot face ca sa`mi treaca durerea pana ma duc la scoala si azi am si meci. Ceva idei sa pot sa scap de durere plzz! Fundaa + vot

Răspuns Câştigător
| haka a răspuns:

Daca ai o glezniera puneti-o si niste comprese cu gheata da ca nu cu apa rece Sper sa te vindeci si succes la meci

| Catalyn13Barcelona explică (pentru haka):

De ce nu cu apa rece?

4 răspunsuri:
| adelolyta a răspuns:

Pai eu zic sa iti spui o compresa si sa stai intins in pat pana la meci... sper ca ti-am fost de ajutor

| Eva a răspuns:

Ce ai? ce e aia "meci"? sper ca nu ceva grav! pfff...