| WeAreSmart a întrebat:

Imi curge nasul si am otita ce cateva luni incoace iar ORl-istul nu stie care e cauza. Am facut teste de alergie si sunt negative. Ar putea fi din cauza podelei reci pe care stau mai toata ziua? Sunt in papuci happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Adica mama ta te vede bolnav de ceva timp si nu te-a dus la un alt medic?
Mama nu este acasa?
Posibil sa fie si de la raceala, dar este indicat sa ceri parerea altui medic ORL-ist.
Daca nu, du-te direct la urgente!
Sanatate multa si ai grija de tine happy

Răspuns utilizator avertizat
| Takatsuki a răspuns:

Otită de câteva luni? Ce naiba? Otita nu se face de la podeaua rece. Dar să-ți curgă nasul de la podeaua rece se poate.