| Xfactor_2745 a întrebat:

Am o problema,de cateva luni incoace ma mananca nasul abundent daca mananc unele alimente de ex. am manat niste pufuleti foarte buni prima oara si nu am patit nimic, a doua oara m a mancat nasul asa de tare incat am facut o rana.Este cumva o alergie?

2 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Cel mai probabil e vorba de o alergie ti-a provocat mancarimi. Cel mai important e sa nu te scarpini si sa vizitezi medicul de familie cat mai repede.

| Valqudrey a răspuns:

In primul rand nu te mai scarpina, si e cea mai mare banuiala ca e o alergie.Eu iti recomand sa iti faci un control sau sa mergi la doctorul de familie.