| Keystone a întrebat:

Îmi iese măseaua de minte. E foarte iritant dureros câteodată, in interior mia ieșit ca o pungă de puroi nu e albă e tare, și doare. De altfel când înghit saliva mă doare gâtul se simte de parcă aș avea constant puroi in gât.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la dentist, infectiile sunt ceva serios si nu se trateaza pe TPU

| haileewatson a răspuns:

De urgenta la dentist.

| sammie a răspuns:

Tie iti iese puroi si stai pe TPU. Du-te la medic ca ai infectie.

| Darius50boss a răspuns:

Mergi la dentist

| BiblioCat a răspuns:

Fă-ți o programare cât mai repede la medicul dentist!