| Pinky826 a întrebat:

E posibil sa ma doare foarte tare capu de ceva timp pentru ca imi iese maseaua de minte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| b3nYy a răspuns:

Da. si la mine tot asa a fost. simteam ca imi bubuie capul.

1 răspuns:
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Nu cred.Pe mine nu m-a durut si mi-a iesit deja.Nu m-a durut chiar nimic nu iti face griji.Acum difera de la o persoana la alta asta. Sper sa fi si u ca mine sa nu te doara nimic:Xtongue:*
~~SaKuRa~~