| syjey a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce imi tremura mainile?
Nu imi tremura mereu, doar cand sunt emotionat, stresat, nervos.
Stiu doar ca nu am lipsa de calciu(mi-am facut analizele).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| YoSiAtat a răspuns:

Cum zice si bambolina. Dar poate sa fie si din cauza consumului de cafea.

| Missperfect a răspuns:

Este normal sa iti tremure mainile cand esti stresat, nervos sau emotionat!