| Josepha a întrebat:

In fiecare dimineata ma trezesc cu ceva alb si vascos la gura! Ce este acea chestie alba si vascoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dormi cu gura deschisa. E saliva. Nu esti singura care pateste asa. Nu-i problema. Poate ca ai polipi sau deviatie de sept. Ar trebui sa mergi la doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil, este saliva. Dar doar sa fii sigura, te poti uita dimineata la tine in gat cu o lanterna sau lumina de la telefon. Daca ai cumva mici pete ce seamana a o membrana vascoasa si alba in gatul tau, e posibil sa ai o ciuperca si trebuie sa mergi la medic sa o tratezi happy

O zi placuta!

| Deliiiia a răspuns:

E o scurgere de saliva, probabil ai avut nasul infundat.